מתכת יונה בע"מ. המסגר 1, א.ת. נוה נאמן הוד השרון  |  טל' 09-7402865  |  myona@zahav.net.il

אודות מתכת יונה

 

תקנים והסמכות

שלח/י

Thank You!

The form has been successfully sent.

שם מלא

This field is required.

מספר טלפון

This field is required.

דואר אלקטרוני

This field is required.

פרטים נוספים

This field is required.

יצירת  קשר 

מתכת יונה בע"מ עוסקת זה למעלה מ 30 שנה בתכנון, פיתוח וייצור מוצרי מתכת מורכבים ע"פ דרישות הלקוח.
במשך השנים צברה החברה ידע, מקצועיות וניסיון המאפשרים לה לספק את כל התנאים על מנת שהמוצר המוגמר יעמוד בסטנדרטים הגבוהים ביותר תוך התאמתו לצורכי הלקוח.
המנכ"ל וההנהלה מעורבים בכל שלב ושלב מהתכנון דרך היצור ועד למסירת המוצר הסופי ללקוח.

מתכת יונה בע"מ מתמחה בתכנון וייצור פרוייקטים ומוצרים מכל סוגי המתכות בין היתר פלדה, אלומיניום, נירוסטה ופליז. כמו כן, לחברה יכולת לביצוע תהליכי עיבוד לרבות ערגול, כיפוף, עיבוד שבבי, וריתוך לכלל סוגי המתכות. הפרוייקטים שלנו כוללים בין היתר גם שילוב רכיבי הידראוליקה, פניאומטיקה חשמל ועוד.
 

מרבית מוצרינו מתאפייניים בהליך שמתחיל בהבנת המוצר והצורך הגלום בו, תכנון והדמייה של ה-Prototype, הפקת שרטוטים מפורטים והעברתם לעיון הלקוח. לאחר התאמתו הסופית של המוצר לצרכי הלקוח מתחיל תהליך הייצור עד למסירת המוצר ללקוח בדיוק כפי שהשתקף בהדמייתו. בנוסף מייצרת החברה מוצרים בהתאם לתכנון סופי של חברות הנדסה מהמובילות בשוק, תוך מתן דגש על שיפור תמידי למוצר הקיים.


החברה משתמשת בתוכנות שרטוט מהמתקדמות והמעודכנות בשוק, כלי המאפשר לנו תכנון יעיל ופרטני של המוצר, וכן הבנה מקסימאלית של התכנון, במידה ולא בוצע על ידינו.
אחד מהקוים המנחים בחברה הוא שכל בעיה פתירה ומכאן, לחברה יכולת לייעוץ ומתן פתרונות יצירתיים ברמה הגבוהה ביותר בכל אחד משלבי הפרוייקט, בין אם תוכנן על ידינו ובין אם לאו.

 


החברה מושתתת על איכות, יצירתיות, מקצועיות, יסודיות ופועלת בסטנדרטים הגבוהים ביותר, בין היתר תחת דרישותיו של תקן iso 9001.

 
החברה עובדת עם חברות תכנון וחברות מסחריות מהמובילות בשוק וכן עם מוסדות ביטחוניים שונים. בין לקוחותינו ניתן למצוא את התעשייה האוירית, א.ר.ן מחקר ופיתוח, הקסאגון מטרולוג'י, קודאק, קונטרופ טכנולוגיות מדוייקות, סנו מפעלי ברונוס, לקוחות פרטיים, גני אירועים ועוד.